מיגון תאי מעליות לבניינים בעת שיפוץ/בניה/מעבר דירה

מיגון תאי מעליות לבניינים בעת שיפוץ/בניה/מעבר דירה
פרופיל עסקי שירותים מוצעים גלריה צור קשר
 

דף זה הינו דף פרסומי של חברת דקו-שילד בפורטל "בתים" ואינו אתר החברה.
ליצירת קשר עם דקו שילד לחצו כאן

חברת deco-shield נוסדה בשנת 2007 והיא החברה המובילה בייצור ערכות הגנה לתאי מעליות. שמנו הולך לפנינו ולא במקרה כל חברות המעליות והאחזקה המובילות, בוחרות לרכוש מאיתנו כסויי הגנה לתאי מעליות וחליפות הגנה לתאי מעליות.

המוטות הטלסקופיים לתלייה מהירה של כיסויי ההגנה למעלית הם פרי המצאתנו ופיתוח שלנו שיצאו לשוק כבר בשנת 2007. יחד עם המוטות אנו מספקים כיסויי הגנה מעולים למעלית בעובי 2.5 ס"מ ואריחי הגנה תעשייתיים לרצפת המעלית בעובי 5 מ"מ.
בין לקוחותינו חברות המעליות הגדולות כמו נחושתן-שינדלר, ישראליפט, אלקטרה, כפיר מעליות, אינטראפ ואחרים.  אנו ממומלצים ע"י חברת יעוץ המעליות  "אפיק יועצים"  שבדקה את המוצר שלנו ובחרה בו כערכת ההגנה הטובה והאפקטיבית ביותר.
 
אנו מספקים חליפות הגנה לתאי מעליות על בסיס קבוע  לחברות ניהול מובילות  כמו חברת נתון , נכסי אריאל , נתם ומקדן.  בפועל אין חברת ניהול נכסים שלא מכירה את המוצר שלנו ואת איכות השרות. כמו כן אנו מספקים חיפויי הגנה קשיחים לתאי מעליות באתרי בניה ובין לקוחותינו: אלקטרה בניה, שיכון ובינוי, תדהר, ב.ס.ר נדל"ן ועוד. 

        

מדוע כדאי לרכוש את ערכת ההגנה שלנו לתאי מעליות.

מוטות טלסקופיים אוניברסלים לתליית הכסויים  

המוטות הטלסקופים שלנו הם בעלי מנגנון קפיצי שברגע הפתיחה נתפסים מיד בין קירות המעלית. כך, מתאפשר לכל אדם גם ללא כל חוש טכני, להרכיב את חליפת ההגנה שלנו תוך 2 - 3  דקות. השקענו מחשבה רבה בפיתוח המוטות ומתוך כך פיתחנו בהם מנגנון המונע הידוק יתר לקיר המעלית שעלול ליצור נזק לקיר המעלית.

את המוטות שלנו ניתן להתקין ללא כל חשש גם על קירות מעליות העשויים זכוכית. במערכת המוטות שלנו למעלה מ- 15 חלקים המיוצרים במיוחד עבורנו כדי להבטיח מוצר מושלם. המוטות שלנו עשויים אלומיניום בעלי דופן עבה מה שיוצר מוטות קלים אך חזקים מאוד שישרתו אתכם לשנים רבות.

כסויים / וילונות הגנה - אנחנו כל כך בטוחים באיכות המוצר שלנו שאנו נותנים 5 שנות אחריות על התפרים.

הכסויים שלנו תפורים במדויק ע"פ מידות המעלית שלכם, עשויים מ- 5 שכבות: אריג חזק בשני הצדדים וביניהם 3 שכבות של חומרי שיכוך מכות והגנה. עובי הכיסוי הוא 2.5 ס"מ  ולאורכו "תפרי אורך" בכל 10 ס"מ (כמו בשמיכת פוך). מה שהופך את וילון ההגנה לעמיד במיוחד ולא פחות חשוב, גם בעל מראה אסתטי שיראה טוב וייצמד במהודק אל קירות המעלית גם לאחר עשרות התקנות ושנים רבות של שימוש.

צבע הכסוי הוא כחול כהה וזאת כדי למנוע את האפשרות של ציורי גרפיטי על הכסויים. (מניסיוננו, כסויים בהירים יתכסו בגרפיטי מכוער תוך זמן קצר) 

בתמונה מימין ניתן לראות מוטות טלסקופיים מותקנים במעלית זכוכית.

בתמונה השניה מימין ניתן לראות חליפת הגנה + אריחי הגנה לרצפה לאחר 4 שנים של שימוש מאסיבי בבנין העוגן ברמת החייל.

בתמונה השנייה משמאל ניתן לראות ערכת מיגון תלויה על כפתורי נירוסטה(ללא הרבגה או הדבקה).

בתמונה משמאל ניתן לראות אריחי הגנה מקצועיים לרצפה בעובי 5 מ"מ +שיפע מובנה. 

           

הגנת הרצפה

רצפת המעלית היא החלק הפגיע ביותר שיש במעלית. משתמש לא יכה או יטיח חפץ בכוונה על קיר המעלית, אך רצפת המעלית סופגת חבטות על בסיס קבוע מסיבות ברורות.

משקל נקודתי כבד שמוכנס למעלית או חפץ כבד שנשמט בטעות ע"י פועל המוביל במעלית חומרי בניה, עלולים לסדוק את רצפת השיש הדקה. ניתן לכסות את הרצפה ביריעת פי.וי.סי ((PVC פשוטה אך זו תגן על רצפת המעלית ממכות קלות בלבד ומלכלוך. יריעת הפי.וי.סי גם נקרעת בקלות ורוב הסיכויים שלאחר שימוש לא ארוך במיוחד תהיו חייבים להחליפה.


ציינו הגעתכם מפורטל בתים, חלק מהעסקים המופיעים באתר מעניקים הטבה / הנחה!